Nuk rrinë dot vetëm, njihuni me shenjat e horoskopit që duan të jenë gjithnjë në një lidhje

Soft

Nuk rrinë dot vetëm, njihuni me shenjat e horoskopit që duan

Ka disa njerëz që vdesin të jenë beqarë, të shijojnë lirinë në çdo dimension tyrin, të caktojnë çdo takim apo ngjarje në jetën e tyre sipas kohës dhe mënyrës së vet e plot përfitime të tjera. Por, në mesin e tyre, ka tre shenja që dallojnë për dëshirën e të qenit në një marrëdhënie sepse ata thjesht nuk dinë të jetojnë vetëm. Të qenit në një lidhje i bën të ndihen të përmbushur dhe të vlerësuar. Ja për cilat shenja bëhet fjalë!

Demi

Një Dem rrallë ndihet i/e plotësuar derisa të ketë gjetur një tjetër njeri të rëndësishëm në jetën e vet. Si një shenjë e sunduar nga Venusi, Demat ëndërrojnë për takimet e para, darkat romantike dhe rënien kokë e këmbë në dashuri. Qëllimi i tyre është të gjejnë një partner/e afatgjatë, në mënyrë që të mund të jetojnë në një rutinë komode. Të qenit në një romancë me një partner/e u jep shumë siguri, ndaj nuk duan ta kalojnë kurrë jetën si beqarë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gaforrja

Gaforrja sundohet nga Hëna, e cila mishëron sigurinë në të gjitha format e saj, duke përfshirë dhe aspektin emocional. Kjo shenjë nuk e do vetminë dhe jetën si beqare, por qëndrueshmërinë dhe lehtësinë për të qenë në një lidhje dashurie. Gaforret ndihen më mirë kur zgjohen pranë dikujt apo kur kthehen në shtëpi te dikush dhe nuk u pëlqen asgjë më shumë se të kenë një partner/e që ta dashurojnë. Ndaj, vështirë se mund të shihni Gaforre beqare!

Peshorja

Peshorja është gjithmonë një lëmsh i madh stresi kur është vetëm apo beqar/e. Peshoret duan një partner/e aq shumë saqë “hidhen” fshehurazi tek aplikacionet e takimeve për të njohur një person të ri. Misioni i tyre? Të kenë një të dashur sa më shpejt të jetë e mundur sepse ata janë vazhdimisht në kërkim të lidhjeve, kundrejt qetësisë së beqarisë. Si një shenjë flirtuese, nëse ata janë vetëm me siguri që do të ankohen gjithë kohës te miqtë e tyre për faktin se janë vetëm.

ME TE LEXUARAT