Kliko per me shume info

LAJMET E FUNDIT

Haradinaj: Na u desh guxim për të penguar ndarjen e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se nëse Kosova nuk arrin me mbajt taksën ndaj Serbisë,...

Sport

Barcelona heziton për blerjen e Neymar

Transferimi i Neymar nga PSG te Barcelona vazhdon të mbetet pezull dhe këtë herë jo për çështje...

Ekonomia

Privatizimi i plazheve, gazetari: Kush nuk i ka 5 euro për...

Gazetari Mentor Kikia shprehet se plazhet shqiptare janë zaptuar nga bizneset private dhe nuk kanë mbetur më...
Kliko per me shume info

VIP

SOFT

Shendetesi

Teknologji