"Po s'më deshe me...", Ronela Hajati i bën kërkesën publike partnerit të saj

Showbiz

 

"Po s'më deshe me...", Ronela Hajati i bën
Ronela Hajati gjithmonë jep mesazhe të rëndësishme ndaj vajzave që ta duan trupin e tyre dhe të mos kenë komplekse për të treguar linjat trupore.

Së fundmi, ajo ka shkuar me pushime në Jug të Shqipërisë dhe ka ndarë me ndjekësit foto dhe video të saj.

Ajo publikoi një foto buzë detit ku vuri në pah format e kolme trupore, që nuk e ka aspak problem t’i ekspozojë.

Ndërsa ndau dhe një mesazh ndaj partnerit të saj të ardhshëm, ku I kërkoi që ta dojë ashtu siç është me “disa tule më shumë”.

"Po s'më deshe me...", Ronela Hajati i bën

“Po s’më deshe me ca tule më shumë, mos prit të të dua kur të bëhem si modele e parezistueshme" shkroi Ronela Hajati krahas imazheve seksi.

ME TE LEXUARAT