Numërohen 84 kutitë e para në Prishtinë, Arben Vitia nuk lëshon fronin

Kosovë&Rajon

Numërohen 84 kutitë e para në Prishtinë,  Arben Vitia nuk

Numërimi i votave vijon në të gjithë Kosovën. Mësohet se në Prishtinë aktualisht janë numëruar 84 kutitë e para dhe sipas KQZ, vazhdon të kryesojë Arben Vitia.

Arben Vitia – 42.62%

Përparim Rama – 29.59%

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Uran Ismaili – 20.59%

Daut Haradinaj – 4.68% .abcnews

ME TE LEXUARAT