“Vajzë fshati dhe krenare”, edhe pse në luksin e SHBA, modelja nuk e harron origjinën

Showbiz

“Vajzë fshati dhe krenare”, edhe pse në luksin e SHBA,

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj ka publikuar së fundmi disa foto në Instagram ku po merret me disa punë fshati. Gjithmonë në formë, edhe këtë herë ajo tregon forma perfekte, por nuk është kjo ajo që merr vëmendjen.

 

Ajo shkruan në postim: “Vajzë fshati përjetë dhe krenare për të” dhe kjo nuk është hera e parë që e tregon me krenari se është vajzë fshati.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Ajo shpesh herë ka treguar se para jetës luksoze në Amerikë, ka pasur jetë të vështirë.

ME TE LEXUARAT