Njëri me PD dhe tjetri me PS, Rama publikon videon humoristike (Video)

Politikë

Njëri me PD dhe tjetri me PS, Rama publikon videon humoristike (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me humor.

Ai ka publikuar në Facebook një video humoristike, të realizuar nga dy aktorë humori shkodranë, Zyliha Miloti dhe Besnik Çinari, njëri me flamurin e PD e tjetrin të PS, dhe një telefonatë i zgjon në orën 3 të mëngjesit për sondazh.

“Mirëmëngjes”, shkruan kryeministri.

Edhe pak ditë janë zgjedhjet, ndërsa fushata mes partive vijon, si online ashtu edhe fizikisht.

ME TE LEXUARAT