“Me autogolin vuajta shumë”, Gjasula pas kthimit nga Euro 2024: Bota na sheh me sy tjetër

Sport

“Me autogolin vuajta shumë”, Gjasula pas kthimit nga Euro 2024:

Mesfushori Klaus Gjasula u shpreh se Kombëtarja e prezantoi më së miri Shqipërinë në kampionatin e Euro2024. 

Në nje komunikim me mediat pasi lanë përgjysmë ëndrrën e Euro24, Gjasula tha se bota e sheh ndryshe tashmë Shqipërinë dhe skuadra dha më të mirën e saj.

“Besoj qe jemi kënaqur të gjithë, kemi bërë paraqitje të mirë dhe e kemi prezantuar Shqipërinë shumë mirë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Me autogolin ishte vuajtje për disa minuta, pastaj me golin ishte e shkëlqyeshme.

Çdo minutë e shijova dhe provova të jap maksimumin.

Bota besoj na sheh tashmë me sy ndryshe, tifozët tanë ishin më të mirët në këtë europian.”-u shpreh Gjasula.

ME TE LEXUARAT