“Shko tek Vëllai i Madh”, Egla u fut në tualet me Ilnisën, Meritoni i del në krah partneres së tij

Showbiz

“Shko tek Vëllai i Madh”, Egla u fut në tualet me

Pasi Egla është futur në tualet në momentin që në të ishte Ilnisa, por me mikrofonin ndezur dhe derën hapur, duke mos thyer rregullat e produksionit dhe nuk rrezikon nominimin, Meritoni i ka dalë në mbështetje partneres së tij.

Meritoni i ka kërkuar Ilnisës që të shkojë të ankohet për veprimin e Eglës, pasi sipas tij aktorja i ka thyer privatësinë moderatores.

Gjithashtu ai ka përgëzuar Ilnisën për reagimin e saj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Meritoni: Ke qenë në të drejtën tënde. Të ka hyrë në privatësinë tënde

Ilnisa: Vëllai i madh e ka parë të gjithë skenën

Meritoni: Ke qenë në banjo, se ke pranuar! Të është futur në privatësinë tënde dhe pa dëshirën tënde! Mos e lejo

Ilnisa: E ka parë vëllai i madh skenën

Meritoni: S’të intereson ty kush do dalë në nominim, të është future në privatësinë tënde

Meritoni-Ilnisës: Pse nuk reagove?

Meritoni: Shko tek vëllai i madh! Normal që nuk reagon që të dalësh me zarf të zi si Sara! Shumë bukur ke reaguar. 

 

ME TE LEXUARAT