Aferat s*ksuale në punë, Albi Nako rrëfim “pa filtra”: Më janë vetëofruar, por s’kam pranuar

Showbiz

Aferat s*ksuale në punë, Albi Nako rrëfim “pa

Ish-banori i Big brother VIP, Albi Nako, bëri një deklaratë të fortë gjatë programit “E Diell”.

Të ftuarit treguan eksperiencën e tyre personale në aferat seksuale që i janë ofruar në këmbim të një vendi pune ose për përfitime të tjera.

Albi Nako u shpreh se ai ka pasur raste kur të tjerët i kanë kërkuar favore seksuale në këmbim të një vendi punë, por nuk është ndjerë aspak mirë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Albi Nako: Unë nuk kam nevojë të ia luaj njerëzve, aq më pak duke spekuluar mbi punën time sepse ndonjëherë, bazuar edhe në përvojën e së shkuarës, njerëzit edhe mund të jenë vetëofruar.

Por mund të ketë qenë në raste shumë të rralla.

Anaid Kaloti: Si je ndjerë kur të janë vetëofruar seksualisht?

Albi Nako: Nuk mund të ndjehesh aspak mirë dhe aspak superiorë kur njerëzit të ofrohen në këmbim të diçkaje. Punë është të ofrohen për atë që ti je si njeri dhe si mendje.

Kur ti ke një punë, pozicion është e njëjtë sikur të kesh pra dhe të kesh gjëra për t’i ofruar. Nuk mund të ndjehesh aspak mirë.

 

ME TE LEXUARAT