“Më kanë tradhtuar”, Tea i rrëfen ndjekësve eksperiencën e saj. Bëhet fjalë për Beartin?

Showbiz

“Më kanë tradhtuar”, Tea i rrëfen ndjekësve

Tea Trifoni, pavarësisht sulmeve të shumta online, vijon të jetë një nga më të komentuarat nga emisioni “Përputhen” dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Në bisedën rutinë me ndjekësit e saj, në rubrikën “Ask” në InstagramStory, ish- konkurrentja është pyetur nëse ka tradhtuar apo është tradhtuar, ajo është përgjigjur shkurt, pa asnjë koment shtues.

“A ke tradhtuar ndonjëherë apo të kanë tradhtuar?, pyet ndjekësi.

“Më kanë tradhtuar”, përgjigjet Tea.

“Më kanë tradhtuar”, Tea i rrëfen ndjekësve

Kujtojmë se ajo ishte në një lidhje me ish- konkurrentin e Përputhen, Beart Rexhepi, lidhje e cila dështoi pas disa muajsh. Tea u shpreh se shkaqet ishin xhelozia, dhe ndoshta tradhtinë Tea e ka përjetuar nga dikush tjetër dhe jo nga lidhja e fundit.

ME TE LEXUARAT