Arsimi lë Anën dhe i “ngjitet” Antonelës: Shpirti im

Showbiz

Arsimi lë Anën dhe i “ngjitet” Antonelës: Shpirti im

Ish- konkurrenti i “Përputhen” Arsimi, djali nga Maqedonia vazhdon të jetë në vëmendjen e mediave rozë, për shkak të lidhjeve të vazhdueshme me konkurrentët e këtij emisioni. Kujtojmë se ai u largua nga emisioni për tu rikthyer pranë djalit të tij, ndërkohë që dolën fjalë se ai dhe Ana u lidhën, marrëdhënie që nuk zgjati as një muaj.

Kjo lidhje u la pas, ndërsa Arsimi del sërish në skenë, këtë herë në profilin e Antonelës. Ai shihet teksa komenton në fotot e kësaj të fundit në Instagram. Në foton e fundit, ai i shkruan “shpirti im” dhe një emoji zemër.

Arsimi lë Anën dhe i “ngjitet” Antonelës: Shpirti im

Këtë koment Antonela nuk e ka injoruar, përkundrazi, ajo i është përgjigjur me një zemër.

ME TE LEXUARAT