"Ah moj Egla…", aktorja u përjashtua nga Big Brother, Armaldo habit me reagimin: Uroj të...

Showbiz

"Ah moj Egla…", aktorja u përjashtua nga Big Brother,

Vendimi i perjashtimit te Egla Cenos nga BBA VIP, është pritur me shumë sportivitet prej ish-banores por për disa konkurrentë të tjerë jo, të cilët kanë nisur debatet në shtëpi teksa ‘fajsojnë’ çiftin Ilnisa-Meriton për largimin e Eglës.

"Ah moj Egla…", aktorja u përjashtua nga Big Brother,

Por dhe reagimet nga jashtë nuk kanë qenë të pakta ku pas Sara Gjordenit ka reaguar dhe një tjetër ish-banor i ‘BBV2’, Armaldo Kllogjeri, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory thotë:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Ah moj Egl uroj që ende të jesh në punë (në teatër) tani që dole nga ‘BBV3’, sepse unë kur dola nga ajo shtëpi e gjeta veten në rrugë.

Edhe banoret brenda shtepise jane perfshire ne reagime te forta pas perjashtimit te Elga Cenos.

Ata kane akuzuar Ilnisen dhe Meritonin per provokime te uleta dhe te vazhdueshme dhe per perndjekje te cilat sipas tyre, nxoren nga vetja Egla Cenon.  

ME TE LEXUARAT