‘’Sondazhe në tre pas mesnate’’, Rama publikon videon humoristike me dy aktorët shkodranë

Politikë

‘’Sondazhe në tre pas mesnate’’, Rama publikon

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video humoristike për një mesazh për të votuar kandidaten e PS në Shkodër, Edona Bilalin.

Në video shfaqen dy aktorë humori shkodranë, Zyliha Miloti dhe Besnik Çinari, njëri me flamurin e PD e tjetrin të PS, dhe një telefonatë i zgjon në orën 3 të mëngjesit për sondazh.

Burri nuk i jep përgjigje pasi thotë se nuk i tregon as gruas së tij për kë voton. Më pas çifti thotë se do një vajzë, dhe emrin t’ia vendos e dona, si Edona Bilali e PS.

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES ????
E dona shumë e dona????
Ditë të mbarë????

ME TE LEXUARAT