E rende/ Po ktheheshin nga Greqia, përmbyset automjeti i çiftit shqiptar (FOTO)

Aktualitet

E rende/ Po ktheheshin nga Greqia, përmbyset automjeti i çiftit

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në dalje të qytetit të Këlcyrës.

Mësohet se një automjet me targa greke që ka qenë duke udhëtuar në aksin nacional Këlcyrë-Tepelenë ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në anë të rrugës.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesja e automjetit dhe pasagjeri. Çifti kanë qenë duke u kthyer nga Greqia.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në momentin e aksidentit, shoferja ka humbur kontrollin në kthesën në të dalë të qytetit. Policia po heton për të mësuar shkaqet e plota të aksidentit.

Ndërkohë mësohet se dy personat që kanë mbetur të plagosur aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën.

ME TE LEXUARAT