"Si vitaminë C", Morena Taraku i mahnit të gjithë me pozat para pasqyrës

Showbiz

"Si vitaminë C", Morena Taraku i mahnit të gjithë me

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku gjithmonë "godet" me postimet e saj në Instagram.

Ajo poston herë pas here herë pas here foto provokuese, të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh, ku shfaqet mjaft joshëse para pasqyrës.

"Si vitaminë C", Morena Taraku i mahnit të gjithë me

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli, të kombinuar me bizhuteri dhe flokët e shkurtër ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

“Ndihem si Vitaminë C”, ka shkruar Morena krahas fotos.

ME TE LEXUARAT