Për Jennifer Lopez koha ka "ndalur", magjeps edhe policinë

Showbiz

Për Jennifer Lopez koha ka "ndalur", magjeps edhe policinë

Këngëtarja Jennifer Lopez i befasoi të gjithë me një foto të saj duke pozuar mes oficerëve të policisë.

Jennifer bëri fotografi për qëllimin e xhirimit të videos në Majami, ku tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj. Fotoja u shfaq gjithashtu në mediet sociale, ku shpejt u bë virale.

Këngëtarja dhe aktorja kishte veshur pantallona të shkurtra xhins dhe një këmishë. Ajo e plotësoi  stilin  e saj me një kapele të kuqe.

Oficerët pozuan të lumtur pranë saj me një buzëqeshje në fytyrë. Jay Lo gjithashtu shpërndau një foto nga videoja në profilin e saj.

ME TE LEXUARAT