Olsi Bylykut nuk i del e keqja me Big Brother Vip: Zhgënjim i madh...

Showbiz

Olsi Bylykut nuk i del e keqja me Big Brother Vip: Zhgënjim i madh...

Pas largimit nga Big Brother Vip, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për largimin e tij. Madje ai fshiu çdo gjurmë dhe çdo gjë që lidhej me ‘Big Brother-in’ përfshirë këtu fotografitë, moderatorin e formatit dhe vetë Sarën.

Pas ‘zhdukjes’ së tij e cila nuk zgjati shumë, aktori nisi të ‘thumbojë’ produksionin e ‘BBV3’, ku e njëjta gjë ka ndodhur dhe mbrëmjen e sotme pas eliminimit të koreografit Albi Nako.

‘Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistat.’- shkruan Olsi teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Olsi Bylykut nuk i del e keqja me Big Brother Vip: Zhgënjim i madh...

ME TE LEXUARAT