Artiola Toska feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Showbiz

Artiola Toska feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj.

As më shumë e as më pak ajo mbush plot 49-vjeç.

Toska njihet si një nga personazhet më të dashur e më të kërkuar në treg.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Miq e kolegë e kanë uruar këngëtaren në ditën e saj më të veçantë.

ME TE LEXUARAT