"Nëse do të shisja video-n time të seksit do ...’, Roza Lati sqaron deklaratën e bujshme

Showbiz

"Nëse do të shisja video-n time të seksit do ...’,

Roza Lati çmendi rrjetin me fotot e saj më të fundit profesionale ku shfaqej mjaft provokuese dhe gjysmë e zhveshur në vaskë. Ajo që bëri të gjithë të flisnin ishte mbishkrimi i fotove, ku thotë se:

“Nëse do të shisja video-n time të seksit do të isha një bilionere”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)


E pyetur në një intervistë, nëse fotot e realizuara dhe ajo shprehje janë bërë me qëllim për të tërhequr vëmendje, Roza ka treguar se nuk ka asgjë të tillë, por qëllimi ishte të tregonte se sa lehtë mund të bëhesh i famshëm.

“Unë bie në sy dhe kur dal poshtë me shapka me gisht që nxjerr qenin për të bërë çiçin. Nuk ka të bëjë me një sextape, por në epokën që jetojmë mund të bëhesh i pasur vetëm me drogë dhe seks”- tha ajo.

 

 

ME TE LEXUARAT