"Lidhje me një djalë të botës së televizionit", astrologia i lexon live "fatin" Antonelës së "Për'puthen"

Showbiz

"Lidhje me një djalë të botës së

Këtë të dielë në programin E Diell të ftuar ishin disa nga ish konkurrentet e Përputhen dhe astrologia nga Kosova Laura.

Në këtë pjesë të programit biseda u drejtua rreth parashikimit të të ardhmes që Laura bëri nëpërmjet të dhënave që i dhanë personazhet e Trotuar.

Një nga vajzat më të interesuara për këtë parashikim duket se ishte Antonela Berisha, e cila madje pranoi se nuk ishte hera e parë që “shihte fatin” në këtë mënyrë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sipas asaj çka Laura na tregoi e asaj që edhe Antonela vet pranoi, kjo e fundit ka kaluar më parë një lidhje të gjatë dhe që pas ndarjes ka frikë të dashuroj sërish. Edhe karakteri i saj i brishtë e bën këtë të fundit të ketë frikë të besoj në dashuri edhe pse kërkesat janë të shumta, siç edhe vet astrologia përmendi.

“Dashuria do të vij, e fatlumi do të jetë shqiptar. Shenja e tij do të jetë bricjapi”-tha Laura pasi vet ish konkurrentja e pyeti me kureshtje. “Madje ky djalë i përket botës së televizionit, pasi është njeri i njohur”-vazhdoi ajo.

Ne na ngelet vetëm të presim se si gjërat do të shkojnë, e nëse “bricjapi” i Antonelës do të vij së shpejti apo jo.

 

ME TE LEXUARAT