Ledjana tregon si ndikon familja në raportin e saj me Mevlanin: Më kritikojnë...

Showbiz

Ledjana tregon si ndikon familja në raportin e saj me Mevlanin: Më

Sot në Për'puthen është transmetuar takimi i Ledjanës me Mevlanin. Pas transmetimit të pjesëve të takimit, Ledjana ka treguar marrëdhënien e saj me familjarët.

Ajo tha se tashmë marrëdhënia me të ëmën është paqësore dhe se vetë vëllai i saj e kritikon për veprimet ndaj Mevlanit.

Ledjana tregon si ndikon familja në raportin e saj me Mevlanin: Më

“Do të ishte shumë mirë nëse do të xhirohej nga unë por pa kamerat, se nuk është vetëm unë por edhe familja ime. Kamerat ndikojnë tek unë, pavarësisht se njerëzit e kanë të vështirë ta besojnë. Mamaja ime e kuptuar hap pas hapi dhe reagimi që ajo ka bërë ditën e audicioneve, unë kam ardhur duke qarë aq sa më tha ‘nëse futesh mos më flit më’.

Tani raporti im me të është paqësor. Sa i përket Mevkanit, vetë vëllai im më thotë më tregon kritikon e më thotë se faji është i yti dhe jo i Mevlanit”, tha Ledjana.

 

ME TE LEXUARAT