I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush është i dashuri i Efit (FOTO)

Showbiz

I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush

Efi festoi pak ditë më parë ditëlindjen e saj të 28 në një festë të madhe, ku të ftuar ishin njerëzit e saj të dashur, miq e ish-banorë të Big Brother Vip.

Nëpër fotot që ajo vetë publikoi në rrjetet sociale, nuk u duk gjëkundi partneri i saj, por në fakt ai nuk kishte se si të mungonte në festë.

Ndonëse jo publikisht, partneri i saj e ka shoqëruar përgjatë gjithë natës, duke i qëndruar në krah.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Miqtë dhe të pranishmit në festë kanë shfaqur edhe momentin ku çifti nuk i fsheh përqafimet.

I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush

Gjatë qëndrimit në Big Brother Vip, ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, Efi nuk ndau asnjë detaj të tij, përveç faktit që është njeri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj.

Më herët, ajo ka thënë se i dashuri i saj është ekonomist dhe se e thërret Genco.

ME TE LEXUARAT