“Do të ketë pafund”, Romir Zalla flet për skenat intime me Ema Andrean në serialin e ri: Bëmë vaksinën që të…

Showbiz

“Do të ketë pafund”, Romir Zalla flet për skenat

Romir Zalla ka dhënë detaje për serialin shqiptar ku luan bashkë me artistët Ema Andrea dhe Orli Shuka.Zalla ka zbuluar në emisionin “Rudina” se në këtë film, ai vjen si i dashuri i Emës, e cila është një gazetare investigative.Ai ka thënë se do të ketë pafund skena intime mes tij dhe aktores.

“Në fakt unë me Emën kemi pasur edhe bashkëpunime të tjera në filma të shkurtër, por shumë pak. Por kaq afër sa kësaj radhe unë dhe Ema nuk kemi qenë dhe nuk besoj se do jemi.

Unë jam i dashuri i Emës në serial. Skena intime do të ketë pafund.Prandaj e bëmë edhe vaksinën bashkë që të jemi të dy të mbrojtur dhe të mbrojmë dhe publikun”, ka thënë Romir Zalla me shaka.

Ende nuk dihet nëse vërtetë ky serial do të ketë skena intime, por kjo mbetet për t’u parë në momentin kur do të transmetohet produkti final.

ME TE LEXUARAT