Pas përplasjeve në distancë, Rama dhe Meta bëhen bashkë në Durrës

Politikë

Pas përplasjeve në distancë, Rama dhe Meta bëhen bashkë

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë bërë bashkë.

Stërvitja "Defender Europe 21" i ka bërë bashkë 2 krerët e shtetit, të cilët kohëve të fundit kanë pasur jo pak përplasje në distancë. Megjithatë, edhe në këtë rast ato kanë mbajtur distancë.

Në krah të kryeministrit Edi Rama qëndron ambasadorja amerikane Yuri Kim, teks anë krah të kreut të shtetit, qëndron kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

ME TE LEXUARAT