Berisha: Profesori nga Elbasani humbi jetën 6 orë pas marrjes së vaksinës

Politikë

Berisha: Profesori nga Elbasani humbi jetën 6 orë pas marrjes së

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka ndarë në Facebook denoncimin e një qytetari i cili shprehet se një qytetar ka humbur 6 orë pas vaksinimit.

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha bëhet fjalë për profesorin Hysen Peja. 

"Profesor Hysen Peja ndahet nga jeta 6 ore pas vaksinimit.

Berisha: Profesori nga Elbasani humbi jetën 6 orë pas marrjes së

Lexoni mesazhin e mjekut dixhital. sb

Prsh. Prof . Berisha. Me kete rast po ju coj nje info qe ne kete kohe fushate nuk ka peshe, por nuk mund ta fsheh: Ne Elbasan vdiq nje profesor ne pension Hysen Peja ne moshen 80 vjecare, 6 ore pasi aplikoi vaksinen!!! Ju a nisa per te ju vene ne dijeni, pasi Komiteti i lepirsve te Edi Rames asnjeher nuk i vlereson rastet e tilla qe i cohen nga rrethet!!! Mgjt se pari te fitojme betejen me shpurren e ndyre te Rilindjes! Jemi mire ne terren…dhe fitorja eshte mese e qarte!! Suksese e shendet Prof…Respekte!!", shkruan Berisha. 

ME TE LEXUARAT