Akuzohet se vrau burrin dhe vjehrrën, arrestohet 37-vjeçarja

Kosovë&Rajon

Akuzohet se vrau burrin dhe vjehrrën, arrestohet 37-vjeçarja

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Kratovë të Maqedonisë së Veriut, ndërsa është arrestuar një 37-vjeçare.

Sipas informacioneve fillestare, të vrarë kanë mbetur bashkëshorti dhe vjehrri i të arrestuarës.

Prokuroria dhe policia kanë kryer hetime, pas së cilës trupat janë dërguar për autopsi gjatë natës. Pas hetimeve do të përcaktohet edhe motivi i vrasjes së dyfishtë dhe mënyra se si është kryer krimi.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

 

 

 

ME TE LEXUARAT