I zhdukur prej janarit, aktori i njohur gjendet i groposur

Bota

I zhdukur prej janarit, aktori i njohur gjendet i groposur

Një aktor i njohur brazilian, i zhdukur prej muajit maj, u gjet i vdekur në një baule në Rio de Janeiro.

I zhdukur prej janarit, aktori i njohur gjendet i groposur


Trupi i Jefferson Machado u gjet i lidhur brenda baules, e cila ishte groposur në pjesën e oborrit të një shtëpie në zonën e Campo Grande.
Autoritetet arritën të konfirmonin se viktima ishte pikërisht aktori vetëm pas krahasimit të shenjave të gishtërinjve.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.Prona ku u gjet baulja e groposur i përket një gruaje, e cila e kishte dhënë atë me qira te një person, i cili tashmë është i dyshuari kryesor për vrasjen pasi u konfirmua se kishte njohje me aktorin.

I zhdukur prej janarit, aktori i njohur gjendet i groposur


Jefferson Machado është një aktor i njohur në Brazil, fama e tij arriti kulmin me rolin në serialin “Reis”në vitin 2022. Ai humbi kontaktet me familjarët në 27 janar dhe më 9 shkurt u shpall i zhdukur.

ME TE LEXUARAT