RENEA zbarkon në Vlorë, detajet e para nga operacioni i papritur në Lungomare

Aktualitet

RENEA zbarkon në Vlorë, detajet e para nga operacioni i papritur

Forcat RENEA kanë zbarkuar ditën e sotme në Lungomare të Vlorës në një aksion të papritur.

Mësohet se operacioni, po zhvillohet për të gjetur dhe arrestuar personat e shpallur në kërkim. Në pranga është vendosur Edison Begaj.

Vlora konsiderohet si një nga qytetet që shpesh bëhen atentate mafioze, ku jo në pak raste, ka pasur dhe viktima.

ME TE LEXUARAT