Pas sfidës me të bijën fitoi Ferma VIP, nëna e Çiljetës ka dy fjalë për Dijonisin

Showbiz

Pas sfidës me të bijën fitoi Ferma VIP, nëna e

Pasi fitoi sfiën përballë Ditea Berishës dhe Çiljetës, Dijonis Biba u përball “kokë më kokë” në një televotim me Florian Agalliun, ku publiku e shpalli fitues të Ferma VIP.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, nga fansa, miqë e ish-fermerë.

Ja si ta kuptoni që po e teproni me kafenë

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Por edhe nëna e Çiljetës ka lënë një koment ku i uron fitoren.

“Urime Dijonis”, shkruan ajo.

 

ME TE LEXUARAT