Euro në pikiatë, ja me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Aktualitet

Euro në pikiatë, ja me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.4 lekë dhe do shitet me 94.5 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 101.3 lekë dhe do shitet me 102.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 106.7 lekë dhe do shitet me 107.9.

Euro në pikiatë, ja me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 117.8 lekë dhe do të shitet me 119 lekë.

ME TE LEXUARAT