"Plas në Elbasan", ekzekutohet me armë Pjerin Xhuvani, i lidhur me PS dhe LSI

Aktualitet

"Plas në Elbasan", ekzekutohet me armë Pjerin Xhuvani, i

Pjerin Xhuvani, person i njohur ne Elbasan eshte vrare me arme diten e sotme. Krimi ka ndodhur këtë mesditë në Elbasan.

Viktima është Pjerin Xhuvani ish anëtar i LSI ndërkohë së fundmi kishte kaluar me PS ndërkohë janë edhe dy persona të plagosur, një prej tyre efektiv policie.

"Plas në Elbasan", ekzekutohet me armë Pjerin Xhuvani, i

Nga të dhënat e para, mësohet se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasi Pjerin Xhuvani një emër i njohur në qytetin e Elbasanit.

I vrarë ka mbetur shtetasi Pjerin Xhuvani, i cili eshte njohur edhe per lidhje me PS dhe me LSI.

Pjerin Xhuvani ne vitin 2013 ka qene deputet i LSI ndersa ka pasur edhe perballje me drejtesine pas akuzave per abuzime./lajmifundit.al 

ME TE LEXUARAT