Detajet/ E përplasi i riu me “Benz” në Tiranë dhe i këputi këmbën, vajza ishte dhe shtatzënë

Aktualitet

Detajet/ E përplasi i riu me “Benz” në Tiranë dhe i

Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme (10 qershor) në zonën e “Porcelanit” në Tiranë.

30-vjeçarja e cila mbeti e plagosur është shtatzënë. Ajo u dërgua menjëherë në spitalin e Traumës ku po merr shërbim mjekësor. Ndërsa sipas dëshmitarëve të rastit ajo ka këputur dhe këmbën.

Policia ka arrestuar 19-vjeçarin i cili drejtonte makinën tip “Benz”. Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar ku ka përplasur dhe vajzën 30-vjeçare.


Shkak dyshohet të jetë bërë shpejtësia e lartë si dhe rruga e lagësht.

ME TE LEXUARAT