Dështimi spektakolar i Jose Murinhos në parashikimin e Botërorit

Sport

Trajneri Jose Mourinho kishte bërë një parashikim për ecurinë e Kupës së Botës, Rusia 2018.

Trajneri i Manchester United kishte parashikuar që në gjysmëfinale do të arrinte Portugalia, Brazili, Argjentina dhe Gjermania, shkruan Indeksonline.

Ai Francën e ka eliminuar në çerekfinale, ndërsa Kroacinë as që e ka kualifikuar nga grupet.

ME TE LEXUARAT