Shumë shpejt do vendoset e ardhmja e Ronaldos në skuadrën e Juventus

Sport

Shumë shpejt do vendoset e ardhmja e Ronaldos në skuadrën e

Gjatë këtij sezoni janë dëgjuar shumë zëra lidhur me të ardhmen e Ronaldos në Juventus, por ende nuk ka një përgjigje.

 

Kontrata e portugezit është deri në vitin 2022 dhe janë të paktat mundësitë që 36-vjeçari të mbajë veshur për më gjatë fanellën bardhezinj.

Ylli portugez duket që nuk është aspak i lumtur aty, golat janë rralluar, dhe vlen të theksojmë që skuadra e tij është jashtë Champions Leagues dhe duket se e gjithë barra është mbi të.

ME TE LEXUARAT