Kryevepër në Euro 2020, gol fenomenal i Çekisë nga mesi i fushës(VIDEO)

Sport

Kryevepër në Euro 2020, gol fenomenal i Çekisë nga mesi i

Sërish gol në Skoci-Çeki, janë sërish çekët që shënojnë dhe autori i golit përsëri i njëjti: Patrik Schick, sulmuesi i Bayer Leverkusen.

Minuta e 52-të, kundërsulm i Çekisë dhe finalizim perfekt i 25-vjeçarit, i cili gjeti rrjetën nga mesi i fushës.

ME TE LEXUARAT