Thanë se do bëjnë video porno, Arjoni i “Për’puthen” dhe Serena Sula provokojnë me pamje nga vaska

Showbiz

Thanë se do bëjnë video porno, Arjoni i
Së fundmi, ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, i cili gjeti dashurinë sapo doli nga programi, ka ndarë me ndjekësit e tij disa video tepër provokuese në “InstaStory”.

Që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngurronte që të postonte foto me Serenën, madje edhe hot dhe provokuese, teksa në videot e fundit, dyshja duket se po bëjnë gati një projekt të tyre.

Thanë se do bëjnë video porno, Arjoni i

Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Arjoni, teksa ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Thanë se do bëjnë video porno, Arjoni i

Kujtojmë se më herët, ata të dy kanë treguar se shumë shpejt mund të publikojnë edhe video porno.

ME TE LEXUARAT