‘Syri i keq’, moderatorja shqiptare rrëzohet live në emision

Showbiz

‘Syri i keq’, moderatorja shqiptare rrëzohet live në

Një incident ka ndodhur në hapje të spektaklit ‘Top Arena’, që transmetohet live çdo ditë në orën 22:00, në Top Channel.

‘Syri i keq’, moderatorja shqiptare rrëzohet live në

Moderatorja Alesia Bami, teksa zbret shkallët pengohet dhe për pak desh rrëzohet, por fatmirësisht nuk ndodhi kështu!

“Syri i keq”, tha ajo, teksa qeshi pas këtij incidenti.


Për më tepër, ju ftojmë të ndiqni videon e mësipërme:

ME TE LEXUARAT