SPAK kërkon konfiskimin e makinës së saj, ja çfarë thotë Kejvina

Showbiz

SPAK kërkon konfiskimin e makinës së saj, ja çfarë

Modelja Kejvina Kthella pas disa kohësh larg mediave pas skandalit në BBV, ka dhënë një intervistë për “Fun Club”.

Kejvina u shfaq me një luk të ndryshuar për të cilin me shaka tha se e kishte bërë për të mos u njohur.

Ndër të tjera moderatorja, Megi Pojani e pyeti modelen edhe për lajmet që kanë qarkulluar për thirrjen e saj nga Prokuroria e Paracme kundër Krimit dhe Korrupsionit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Unë s’kam asnjë problem me ligjin. Nuk kuptoj nga ka dal ky lajm. Jam një gocë e pastër me ligjin”, tha Kejvina. 

Kujtojmë që më 10 janar të këtij viti kur Kejvina ishte ende në BBV, SPAK ka kërkuar nga GJKKO që të konfiskohet një pjesë e pasurisë së Kejvinës.

Kjo për shkak të ish-të dashurit të saj Redjan Rraja, i cili është arrestuar pasi dyshohet se kreu atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

 

ME TE LEXUARAT