“S’më kishte ndodhur më parë!” Alketa Vejsiu tregon çfarë e befasoi gjatë pushimeve(Video)

Showbiz

“S’më kishte ndodhur më parë!” Alketa Vejsiu

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu ndodhet aktualisht me pushime së bashku me familjen e saj.

Alketa po i kalon pushimet në bregdetin e jugut ku ka publikuar shpesh foto e video.Por postimi i fundit i moderatores është shumë i veçantë pasi në të shfaqet një dhi që afrohet duke i konsumuar macaroons e saj, nga ky veprim Alketa është çuditur pasi tregon që një gjë e tillë nuk i kishte ndodhur më parë dhe nuk nguron që videon ta ndaj me fansat e saj .

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Kjo s’me kishte ndodhur ndonjehere. Ben plazh, vjen e paftuar me konfidence te plote dhe ha macaroons pa leje, iken si Zonje, fton dhe shoqet????!

 

ME TE LEXUARAT