Princ Leka dhe e dashura fotografe të pandarë, “arratisen” për fundjavë në këtë vend

Showbiz

Princ Leka dhe e dashura fotografe të pandarë, “arratisen”

Pas divorcit me Elia Zaharian, duket se Princ Leka po shkon drejt një marrëdhënie të konsoliduar me fotografen Blerta Celibashi.

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk ka konfirmuar këtë lidhje, heshtja e tyre mbi lajmet e bujshme dhe shumë detaje të tjera kanë nxjerrë ndjekësit të përfundime të qarta.

Edhe këtë fundjavë çifti po e kalon sëbashku, larg Tiranës. Ai që i ka nxjerrë zbuluar është një qen. Si Princi, ashu edhe Blerta janë fotografuar me të njëjtin qen duke e publikuar edhe në rrjetet sociale.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Princ Leka dhe e dashura fotografe të pandarë, “arratisen”

Kujtojmë se një detaj që ka bërë skeptik publikun është diferenca në moshë. Fotografja është 16 vite më e re se partneri i saj, por siç është thënë shpesh “dashuria nuk njeh moshë”.

 

ME TE LEXUARAT