“Përputhen +40”, 64-vjeçarja flet për refuzimin që i bëri konkurrentit: Që të bëjë seks me mua, ai duhet…

Showbiz

“Përputhen +40”, 64-vjeçarja flet për refuzimin

Një nga konkurrentet më të spikatura nga “Përputhen +40” është 64-vjeçarja Luljeta Nallbani. Ajo është shafqur si një zonjë me një mendje të hapur, pa komplekse dhe e gatshme për lidhje të reja.

 

Në një intervistë për “Ndryshe” në Top Albania Radio, ajo foli për refuzimin që i bëri taksistit që u fut në emision, që shfaqi interes për të.

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…”, tha ajo.

ME TE LEXUARAT