Pas ribashkimit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen mat në momente intime

Showbiz

Pas ribashkimit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen mat në momente intime

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë fotografuar duke u puthur për herë të parë pas rikthimit pas 17 vitesh. Këngëtarja dhe aktori u panë duke darkuar në Nobu, Malibu të dielën.

Në videon e publikuar nga Page Six shihet dhe fëmijët e J.LO, 13 vjeçarët Max dhe Emme, të cilët ishin gjithashtu të pranishëm në darkë. Nëna e Lopez, Guadalupe Rodríguez është shprehur e emocionuar për romancën e vajzës së saj.

“Në të kaluarën, nëna e Jennifer dhe Ben ishin shumë të afërt. Guadalupe e donte Benin.

Ajo ishte e trishtuar kur nuk mund t’i zgjidhnin gjërat vite më parë.”, tha një burim pak ditë më parë për revistën People.

ME TE LEXUARAT