Jasmina dhe Ola harrojnë debatet, shkojnë për pushime bashkë (Foto)

Showbiz

Jasmina dhe Ola harrojnë debatet, shkojnë për pushime bashkë

Ola dhe Jasmina nuk e pranojnë se janë shoqe, por postimet e tyre të vazhdueshme tregojnë se dy vajzat kanë hedhur poshtë debatet që kanë pasur dhe kanë nisur një kapitull të ri. Së fundmi, të dyja vajzat kanë publikuar foto të perëndimit të diellit, po nga i njëjti vend.

 

Kujtojmë se Jasmina aktualisht është jashtë emisionit, pasi doli bashkë me Andin për tu njohur jashtë. Ndërsa Ola vijon të emision, gati për aventurën e saj në “Përputhen”.

Jasmina dhe Ola harrojnë debatet, shkojnë për pushime bashkë

Kujtojmë se vajzat kanë treguar se kanë qenë shoqe, por debatet e vazhdueshme i kanë detyruar që të largohen nga njëra- tjetra.

ME TE LEXUARAT