“Gabimi im”, del intervista e shumëpritur e Bleros dhe Afronës, tregojnë arsyet e ndarjes

Showbiz

“Gabimi im”, del intervista e shumëpritur e Bleros dhe

Më në fund është publikuar podcasti i Bleros dhe Afronës, promo e së cilit nxiti shumë reagime e kureshtje në publik.

“Pse nuk na ka funksionuar martesa Blerim?” Kjo ka qenë njëra ndër pyetjet e Afronës për Bleron.

“Sepse mendoj prej disa vendimeve të mija personale, të cilat nuk kanë qenë të matura, s’kanë qenë të duhura, besoj që kanë qenë gabim”,

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Unë mund të them arsyeja pse nuk na ka funksionuar është pjesë shumë e madhe e imja, gabimi im”, është shprehur Blero.

ME TE LEXUARAT