Ҫfarë ndodhi me Luizin brenda shtëpisë, nuk po mund t’i ndal lotët

Showbiz

Ҫfarë ndodhi me Luizin brenda shtëpisë, nuk po mund t’i

Luizi është njëri ndër banorët më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Luizi u surprizua përmes një video-mesazhi nga mbesat dhe motra e tij.

Ai u përlot menjëherë dhe u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe është kurioz të di mendimin e tyre për lojën e tij në shtëpi.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Luiz: Më ka marrë malli kur ata më kritikojnë për diçka, apo kur më vënë në dukje një gabim.

Pas video-mesazhit, Luizi u surprizua nga kunati i tij. Ai u shpreh se janë shumë miq bashkë dhe se Sokoli ka qenë vëlla dhe gjithçka për familjen e tij.

ME TE LEXUARAT