Me buqeta lulesh dhe me flamuj të LSI në makina, Kryemadhi pritje madhështore në Lushnje

Politikë

Me buqeta lulesh dhe me flamuj të LSI në makina, Kryemadhi pritje

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi është pritur nga mbështetës të partisë së saj në Lushnje.

Në hyrje të qytetit ata shoqëruan Kryemadhin deri në sheshin qendror.

Kryetarja e LSI u takua me disa qytetarë në zonë ndërsa mori prej tyre edhe një buqetë lulesh me numrin 6, që është edhe numri me të cilin LSI përfaqësohet në fletën e votimit për zgjedhjet e 25 Prillit.

ME TE LEXUARAT