Të shtëna armësh në lagjen “Bregu i Diellit”, në vendngjarje ndihma e shpejtë e policia

Kosovë&Rajon

Të shtëna armësh në lagjen “Bregu i Diellit”,

Të shtëna armësh janë dëgjuar minuta më parë në Bregun e Diellit të Prishtinës, duke shkaktuar panik në mesin e banorëve të zonës.


Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe motivi i kësaj ngjarjeje mbetet i paqartë. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton rrethanat e incidentit

ME TE LEXUARAT