E tmerrshme! Bëhet baba 15-vjeçari, u abuzua seksualisht nga një grua

Bota

E tmerrshme! Bëhet baba 15-vjeçari, u abuzua seksualisht nga

Njihuni me Sarah Campbell, 39 vjeçarja e cila abuzoi seksualisht me 15-vjeçar dhe tashmë e bëri baba. Kujtojmë se ajo abuzoi me dy të miturit në vitet 2016-2018, në një kurs golfi.

Në gjykatë, Campbell është paraqitur mes lotësh në gjykatë duke mohuar çdo akuzë. Aktualisht, 39-vjeçarja përballet me nëntë akuza të abuzimit seksual të një djali që ishte i moshës midis 13 dhe 15, të gjitha këto pretendohet se kanë ndodhur gjatë periudhës dy vjeçare.

Tetë nga këto akuza pretendohet të kenë përfshirë aktivitet seksual, ku thuhet se ajo ka kryer marrëdhënie në banesën e saj dhe në herë në një kurs golfi. Një akuzë specifikon se vajza e saj u ngjiz gjatë abuzimit seksualisht me djalin adoleshent, ndërsa për këtë pretendim, pritet të kryhen edhe analizat e ADN-së.

ME TE LEXUARAT