Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, vritet një person përballë Gjykatës së Apelit

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, vritet një

VLORE
Te shtena me armë zjarri në Vlorë. Mësohet se nga të shtënat një person ka mbetur i vrarë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike përballë Gjykatës së Apelit në Vlorë. Dëshmitarët flasin për disa të shtëna me armë zjarri dhe një person të vrarë që ndodhet ende i shtrirë në trotuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

ME TE LEXUARAT