I jep fund jetës 71-vjeçari në Pukë, policia: Dyshohet se…

Aktualitet

I jep fund jetës 71-vjeçari në Pukë, policia: Dyshohet

Shkodër/Informacion paraprak

Mbasditen e sotme, shtetasi N. N., 71 vjeç, banues në fshatin Gojan i Vogël, Pukë, dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

ME TE LEXUARAT